Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Kurumumuzda Doğal Afetler ve Yoksullukla Mücadele konulu konferans düzenlendi

       Sivil Savunma günü vesilesi ile İstanbul Çocuk Eğitimevi ve Doğal Afetler ve Yoksullukla Mücadele Eğitim derneği arasında yapılan işbirliği neticesinde kurumumuzda kalmakta olan çocuklara yönelik olarak "Doğal Afetle Mücadele ve İlk Yardım Eğitimi" gerçekleştirildi.

        Doğal Afetler ve Yoksullukla Mücadele Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan KEÇE, Başkan Vekili Kağan ŞEKERCİOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri; Hakan ALKILIÇ, Müşerref ÇAKIR, İsmail ÖNAL, Alim KILIÇ, Kemal NESNE, Sevim Gündü ÇELİK, Abdülaziz ATAŞ, Gürkan BÖREK ile Eğitimci Selim DEMİRKOL ve İlker MUMCU' nun katılımıyla gerçekleşen eğitime kurumumuzda kalmakta olan suça sürüklenen çocukların yanında kurumda çalışan personelde katıldı. Uygulamalı olarak İlk Yardım eğitimi alan çocukların ve personelin aldıkları eğitimden memnun oldukları görüldü.

         Eğitim sonrasında söz alan Kurum Müdürü Aysun GÜNER "İstanbul'un deprem bölgesi olması sebebiyle bu verilen bilgiler hem kurumda kalan çocuklarımız açısından hem de kurum personeli tarafından hayati önem taşımaktadır. Bu çalışmayı yürüten Dernek üyelerine ve eğitimci arkadaşlara bu vesileyle teşekkürlerimi sunarım." diyerek emeği geçen herkese teşekkürlerini sunmasıyla etkinlik sonlandı.

   

   

   

   

   

  Adres

  İnkılap Mah. Küçüksu Cad. Hekimbaşı Mevkii No:263 Ümraniye/İSTANBUL

  Telefon

  Tel:0216 630 62 13

  Faks :0216 630 62 11

  E-Posta

  istanbul.cegtisaretadalet.gov.tr