Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Kurumumuzda, dış etkinlik olarak çocuklarla birlikte Boğaz Turuna katıldık

     Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında gerçekleştirilen "Her Zaman Her Yerde" isimli projesi kapsamında İstanbul Çocuk Eğitimevi ve İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor.

     Eğitimevinde yıl boyu sürdürülen eğitim ve iyileştirme faaliyetlerine katkı sağlamak, çocuklara fiziksel ve psikolojik olarak  toplumun bir parçası olduğunu duygusunu yaşatmak, çocukların sosyalleşerek ve polis-halk ilişkilerinin gelişmesine katkıda bulunmak, gençlerin iş sahibi olmasına katkıda bulunmak amaçlarına yönelik olarak kapsamlı, katılımlı ve katma değeri olan faaliyetlerin düzenlenmesi amaçlanan proje kapsamında; İstanbul Boğaz Turuna katılındı.

     İstanbul’ da yaşayıp da boğazı görme imkanı bulamayan kişilere yönelik Üsküdar Belediyesi tarafından İstanbul halkına tahsis edilmiş olan Valide Sultan Gemisine konuk olunarak Boğaz Turu gezisine katılındı.  İstanbul Boğazını gezmenin yanında İstanbul' un tarihi hakkında bilgi sahibi olan çocukların oldukça memnun oldukları görüldü. Kendilerine bu imkanları sağlayan yetkililere teşekkürlerini sunan çocuklarla çekilen anı fotoğraflarının ardından etkinlik sonlandı.

   

   

   

   

   

  Adres

  İnkılap Mah. Küçüksu Cad. Hekimbaşı Mevkii No:263 Ümraniye/İSTANBUL

  Telefon

  Tel:0216 630 62 13

  Faks :0216 630 62 11

  E-Posta

  istanbul.cegtisaretadalet.gov.tr