Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  İstanbul Çocuk Eğitimevinde ÇOGEP kapsamında futbol turnuvası düzenlendi

     Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında gerçekleştirilen "Her Zaman Her Yerde" isimli proje kapsamında İstanbul Çocuk Eğitimevi ve İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen etkinlikler çerçevesinde kurumumuzda futbol turnuvası final maçı gerçekleştirildi.

     Toplum Destekli Polisler, kurum personelimiz ve kurumumuzda kalmakta olan suça sürüklenen çocuklardan oluşturulan takımlarda bir araya gelen rakipler kıyasıya mücadele etti. Kurum personeli ve diğer suça sürüklenen çocukların izleyici olarak katıldığı futbol turnuvası eğlenceli anlara sahne oldu. Maç sonrasında ilk üçe giren takımlara Toplum Destekli Şubu Müdürü 4. sınıf Emniyet Müdür Yardımcısı Serkan ŞAHAN ve Kurum Müdürü Aysun GÜNER tarafından madalyaları takılarak, kupaları takdim edildi.

     Kupa takdimi sonrasında söz alan Kurum Müdürü Aysun GÜNER “ Eğitimevimizde bulunan hükümlülerin yeniden sosyalleşmelerini teşvik etmek, yeniden suç işlemelerini önleyecek ahlaki değerler kazanmalarını sağlamak, verimli üretken bireyler olarak toplum yaşamına uyumlarını sağlamak gibi hedeflerle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda kurumumuza yapmış olduğunuz desteklerinizden dolayı öncelikli olarak Toplum Destekli Şube Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Serkan ŞAHAN’ a, Komiser Yardımcısı Tayfur AKAR’a ve polis memurlarına teşekkürlerimi sunarım.” dedi. Çocuklarında oldukça eğlendiği futbol turnuvası final maçı sonrasında günün anlam ve önemine binaen çekilen fotoğraf çekiminin ardından etkinlik sonlandı.

   

   

   

   

   

   

   

  Adres

  İnkılap Mah. Küçüksu Cad. Hekimbaşı Mevkii No:263 Ümraniye/İSTANBUL

  Telefon

  Tel:0216 630 62 13

  Faks :0216 630 62 11

  E-Posta

  istanbul.cegtisaretadalet.gov.tr