Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Uğurhan KUŞ ve Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Yunus ALKAÇ tarafından kurumumuz ziyareti
  12.02.2021

       11.02.2021 tarihinde Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Uğurhan KUŞ, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Yunus ALKAÇ ve beraberindeki heyet tarafından İstanbul Çocuk Eğitimevi ile Ümraniye E ve T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumlarına ziyaret gerçekleştirildi.

      İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı Sayın İsmail UÇAR, Başsavcı Vekili Sayın İhsan Kamil AKÇADIRCI, Cumhuriyet Savcısı Recep OSOYDAN, Kurum Müdürümüz Aysun GÜNER ve Ümraniye E ve T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürleri tarafından karşılanan heyet İstanbul Çocuk Eğitimevi toplantı salonunda bir araya geldiler. Adalet Bakanı Sayın Uğurhan KUŞ, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Yunus ALKAÇ ve beraberindeki heyete, İstanbul Çocuk Eğitimevi Müdürü Aysun GÜNER tarafından Ümraniye Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi ile ilgili brifing verilerek kurumlarda yürütülmekte olan faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı.

      Brifing sonrası İstanbul Çocuk Eğitimevinden ayrılan heyet Ümraniye E ve T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumlarının da içerisinde bulunduğu Adalet Bakanlığına ait arazide incelemeler yaparak arazi hakkında değerlendirmede bulundu. Ziyaret sonrası toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sonlandı.

  Adres

  İnkılap Mah. Küçüksu Cad. Hekimbaşı Mevkii No:263 Ümraniye/İSTANBUL

  Telefon

  Tel:0216 630 62 13

  Faks :0216 630 62 11

  E-Posta

  istanbul.cegtisaretadalet.gov.tr